Aktuality

Zdravíme všechny členy našeho oddílu, ale i ostatní kravery a zájemce o výcvik sebeobranného systému Krav Maga z řad veřejnosti. Po dlouhé odmlce způsobené pandemií koronaviru a s ní spojené uzávěry tělocvičen se od června vracíme zpět k pořádání tréninků a výcviků.

Čeká nás jedna zásadní změna, a to že budeme trénovat v nových prostorách v jiné části Ostravy. Život je změna, a proto vás rádi uvítáme v prostorách nově vybudované sportovní haly obce Nová Bělá. Tělocvična se nachází na pomezí s městskou částí Dubina (nedaleko od Integrovaného výjezdového centra Ostrava-Jih). Adresa poblíž: Krmelínská 523/305, 72400 Ostrava – Nová Bělá

Věříme, že změna bude k lepšímu a prostory si oblíbí jak stávající, tak i noví členové oddílu. Zázemí, tedy šatny, sprchy, toalety i samotná hala jsou úplně nové a velice útulné. Umístění haly je strategické z hlediska dostupnosti nejen pro zájemce z Ostravska, ale i pro případné zájemce z Frýdku-Místku, okolí Vratimova, Páskova, Příboru a dalších menších obcí v okolí. Hala se nachází jen kousek od výjezdu na dálnici a dojezdový čas z Frýdku-Místku je okolo 10 minut.

Konání tréninků – pondělí a středa od 18.00 pro pokročilé i nováčky. Datum prvního tréninku Vám dáme včas vědět.

Nábor nováčků – v červnu od 17.45 vždy pondělí a středa, věci na cvičení s sebou, trénink si můžete zdarma vyzkoušet.

Cena – 700 Kč/měsíc.

Jelikož nevíme, jaké budou podmínky a pravidla pro trénink a jak dlouho dobrá epidemiologická situace vydrží, zatím budeme přijímat pouze měsíční platby, prázdniny chceme určitě trénovat, ale ty se budou řešit individuálně.

Závěrem vás ještě jednou všechny, jak členy, tak nováčky, zveme k výcviku Krav Maga v jednom z nejstarších oddílů Krav Maga v ČR. Tréninky opět povedou špičkoví instruktoři s dlouholetým výcvikem. My instruktoři jsme v době pandemie nezaháleli, kromě dalšího vzdělávání v Krav Maga i jiných bojových systémech a sportech také rozšiřujeme instruktorskou základnu o další šikovné kravery z řad našich dlouholetých členů.