Zkoušky na technické stupně Krav Maga Guerrilla Group

Dne 22.4.2017 od 9:00 se budou v naší tělocvičně konat zkoušky na technické stupně P1-P5. Cílem bude prokázat nabyté zkušenosti a techniky získané na našich tréninzích. Testování bude probíhat formou semináře zaměřeného právě na zvládnutí konkrétních technik.

Postup technickými stupni

Zkoušky se budou konat 2x ročně (Jaro a Podzim), kde bude mít každý možnost jít o jeden stupeň dopředu. Cena za každý nový stupeň bude cca 300Kč. Novinkou bude obhajoba technického stupně P3 a výše. Tato obhajoba musí být do roka od získání stupně v rámci klasických zkoušek a bude již zdarma. Pokud nedorazíte na obhajobu, bude Vám technický stupeň automaticky snížen na P2.

Proč jít na zkoušky?

Samozřejmě nikoho nebudeme nutit ke zkouškám. Jedná se o ověření Vašich nabytých zkušeností a technik. Cílem je popřemýšlet nad technikami, co je pro každou důležité a hlavně mít ji „zažitou“. Tak abyste jednali instinktivně v dané situaci.
Další přidanou hodnotou bude samotná práce na tréninku. Příklad: Po absolvování zkoušek na P2, budeme po Vás chtít více možností obrany a dokončení na klasické škrcení. Jelikož základní obranu jste již dokázali právě na zkouškách. Čili budou na vás kladeny stále větší nároky na tréninku J

Přípravné semináře

Rádi pro Vás zorganizujeme přípravné semináře na jednotlivé stupně. Jedinou podmínkou bude dostatečný počet lidí a sesbírané podměty od Vás ještě před seminářem. Rádi bychom totiž slyšeli, co Vám není jasné a co konkrétně byste potřebovali dovysvětlit. Minimální počet lidí na přípravný seminář je 10. Samozřejmě se budeme připravovat i na tréninku, kde máte možnost se zeptat.

Soupis technik na jednotlivé stupně zašleme na email.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit na tréninku, nebo emailem či telefonem.