Zkoušky na technické stupně Krav Maga Guerrilla Group

Dne 22.04.2023 od 9:00 se budou v naší tělocvičně konat zkoušky na technické stupně P1-P5. Cílem bude prokázat nabyté zkušenosti a techniky získané na našich tréninzích. Testování bude probíhat formou semináře zaměřeného právě na zvládnutí konkrétních technik.

Postup technickými stupni

Zkoušky se budou konat 2x ročně (Jaro a Podzim), kde bude mít každý možnost jít o jeden stupeň dopředu. Cena za každý nový stupeň bude cca 300Kč. Novinkou bude obhajoba technického stupně P3 a výše. Tato obhajoba musí být do roka od získání stupně v rámci klasických zkoušek a bude již zdarma. Pokud nedorazíte na obhajobu, bude Vám technický stupeň automaticky snížen na P2.

Proč jít na zkoušky?

Samozřejmě nikoho nebudeme nutit ke zkouškám. Jedná se o ověření Vašich nabytých zkušeností a technik. Cílem je popřemýšlet nad technikami, co je pro každou důležité a hlavně mít ji „zažitou“. Tak abyste jednali instinktivně v dané situaci.
Další přidanou hodnotou bude samotná práce na tréninku. Příklad: Po absolvování zkoušek na P2, budeme po Vás chtít více možností obrany a dokončení na klasické škrcení. Jelikož základní obranu jste již dokázali právě na zkouškách. Čili budou na vás kladeny stále větší nároky na tréninku 🙂

Přípravné semináře

Rádi pro Vás zorganizujeme přípravné semináře na jednotlivé stupně. Jedinou podmínkou bude dostatečný počet lidí a sesbírané podměty od Vás ještě před seminářem. Rádi bychom totiž slyšeli, co Vám není jasné a co konkrétně byste potřebovali dovysvětlit. Minimální počet lidí na přípravný seminář je 10. Samozřejmě se budeme připravovat i na tréninku, kde máte možnost se zeptat.

Soupis technik na jednotlivé stupně zašleme na email.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit na tréninku, nebo emailem či telefonem. Popřípadě neváhejte využít komentářů pod článkem.