Seminář teleskopický obušek

V neděli 11.12 od 09:00 do 12:00 proběhne v naší tělocvičně seminář zaměřený na použití teleskopického obušku.  Cena tohoto semináře je  200,- Kč. Je nutné mít vlastní teleskop s pouzdrem a opaskem. Závazně se přihlašujte na našich trénincích nebo na mail/telefon kamil.vytisk@seznam.cz,  720735237

Proč teleskopický obušek?

Protože je to účinný nástroj pro sebeobranu a přes svoje poměrně malé rozměry (v zavřeném stavu), dokáže být dostatečně účinný. Jeho nošení Vás nebude obtěžovat, a proto se může stát Vaším přítelem stojícím po Vašem boku v okamžiku nebezpečí. Z pohledu společnosti je tato úderová zbraň mnohem přijatelnější než čepelové a střelné zbraně. Podléhá mnohem menší restrikci a dá se pořídit za velmi přijatelnou cenu. Proto se teleskopický obušek v poslední době stává velmi moderní zbraní. Stačí, když se budete chvíli pozorně rozhlížet okolo sebe, možná budete docela překvapeni, kdo všechno jej nosí. Pokud se Vám nelíbí, stejně by nebylo moudré ho ignorovat.

Obušek lze vyjmout z opaskového pouzdra snadno jednou rukou a rozevřít na plnou délku jediným prostým švihnutím. Experti bojových umění dokážou obušek snadno používat k úderům, tlakům a pákám ve složeném stavu a v rozloženém stavu stejně jako krátkou tyč. Vynikající obranný prostředek proti útočníkovi ozbrojenému nožem či ostrým hrdlem z rozbité lahve. Snadno lze vykrýt i tvrdé kopy. Dokonalý obranný prostředek proti útočícím psům. Profesionální použití vyžaduje jen relativně krátký nácvik a obránce získá využitím obušku obrovskou paletu blokovacích i úderových technik.

[nggallery id=14]