Seminář pro veřejnost – BASIC I

Dne 11. 12. 2010 se konal, pod vedením Jirky Černého a Romana Zajonce, první seminář zaměřený na krátkou střelnou zbraň. Byl určen především pro začátečníky a osoby z řad veřejnosti, které mají minimální nebo žádnou zkušenost se střelnými zbraněmi a manipulací s nimi.

NÁPLŇÍ VÝCVIKU BYLO:

a.) Teorie seznámení se zbraní, bezpečnostní a taktické zásady. Použití stř. zbraně a právní důsledky, platné zákony  b.) Rozborka, zborka   c.) Vytažení zbraně, bezpečná manipulace, postoj, nabíjení, vybíjení, pohyb v prostoru d.) Správné držení zbraně a těla, moderní přístupy, střelná zbraň v Krav Maga. Nezapomněli jsme ani na vzájemné souboje.

Jelikož zájem byl veliký, tak jsme se rozhodli tento seminář  BASIC I pro další skupinu zopakovat v jiném termínu. Předběžný termín je třetí týden v lednu. Účast můžete rezervovat na mail kamil.vytisk@seznam.cz na mobil- 733767041, členové oddílu i osobně na tréninku. Cena semináře 200 Kč.

Po absolvování výcviku je možno se v  budoucnu zúčastnit navazujících seminářů s narůstající obtížností, jejichž součástí by byly ostré střelby na kryté střelnici, střelby na otevřené venkovní střelnici a práce se stř. zbraní odpovídající vyšší tech. úrovni cvičenců.

Tímto bych chtěl poděkovat Jirkovi a Romanovi za odborné vedení a těšíme se na další spolupráci. Naše veliké díky patří i Kamilovi, který nám zajistil všechny cvičné pistole s opaskama.

[nggallery id=15]