Plány na první polovinu roku 2012 !

V předstihu vyvěšujeme plány na rok 2012, tak, aby jste dle toho mohli přizpůsobit své volno a své plány atd. Vyhrazujeme si právo na změny. Ty můžou být pouze drobné a vždy nejpozději měsíc před konkrétní akcí.

28.1.2012 – od 11 do 16 hodin seminář, bezpečná zábava v Megadiscotéce v Katovicích v Polsku cena semináře 70 zlotých. Případní zájemci se můžou po novém roce hlásit u instruktorů.

18.2.2012 – Zkoušky na technické stupně P1 a P2, místo konání Ostrava. Vyšší stupně pouze individuálně v jednotlivých případech, své případné ambice řešte se svými instruktory :-)). Můžou se zůčastnit cvičenci ze všech měst Ostrava, Opava, Havířov. Příprava v kompetenci vašich instruktorů. Materiály budou včas dodány.

Počítejte s tím, že v návaznosti na to koncem ledna a začátkem února proběhnou naše přípravné semináře, první na P1,P2 a druhý na P2, P3.

Konec března seminář Diskotéka v Praze – zatím v jednání

19.5.2012 –  seminář s Jackem Morylem v Havířově

9.6.2012 – Druhá a poslední zkouška na technické stupně v daném roce. Dvě zkoušky ročně je maximum, o zvýšení svých stupňů se mohou pokusit i ti, kteří se zůčastní únorové zkoušky. Jediné měřítko je vaše připravenost a vaše schopnosti.

22.7 – 27.7.2012  KEMP kraverů v Čechách ( Střelnice, Boj ve vodě, les atd.,  )

Veškeré podrobnosti ke kempu do konce ledna, místo konání v jednání. Termín je stanoven.

V případě zájmu je možné uspořádat seminář s Jackem na střelnici nejspíš na přelomu května a června.

5 thoughts to “Plány na první polovinu roku 2012 !”

  1. Dobrý den,

   Předem bych se chtěl omluvit, že odpovídáme až teď, ale do poslední chvíle jsme ladili detaily. Nový kurz určitě otevřeme a termín je naplánován na půlku ledna. Pro více informací určitě sledujte naše stránky.

   S přáním příjemného dne

   Jarda

Komentáře jsou uzavřeny.