MORYL TEAM Krav Maga / sebeobrana / pro děti Září 2015

Od 9. září 2015 zahajujeme tréninky pro děti. Trénink bude probíhat jednou týdně, každou středu od 17.30 hodin do 18.30 hodin.

Délka kurzu : září – leden, 5. měsíců,            Cena za celé pololetí :   1300 Kč,  

Místo konání : Ostrava – Poruba, 5. obvod, vchod do tělocvičny na ulici Větnamská, budova tělocvičny na křižovatce ulic Větnamská – Polská, jedná se o tělocvičnu obchodní akademie cca 200 metrů od kauflandu. Platba hotově v září na tréninku. Pro jistotu místa je možno uhradit částku na účet o.s. uvedený na těchto stránkách v rubrice kontakty. Vhodné pro děti cca 8 – 12 let. Rádi se uvidíme se všemi dětmi, které s námi doteď trénovaly a přivítáme i nové děti.

Rezervace míst, dotazy a info na : mail  katyvytiskova@seznam.cz, mobil 733767041

Zajímavosti, foto, videa, diskuse, dotazy i na  fcb : kamil kraver výtisk, krav maga moryl team čr, 

3 thoughts to “MORYL TEAM Krav Maga / sebeobrana / pro děti Září 2015”

  1. Dobry den,chtela jsem se zeptat jestli je vas kurz pro zacatecnikz vhodny i pro zeny. Strasne rada bych kurz absolovala. Dekuji za odpoved. S pozdravem Sekaninova

    1. Dobry den. Ano kurz je vhodnybi pro zeny. Spousta zen se vzdy ucastni nasich kurzu, jelikoz krav maga neni vazana pravidly a diky vyuziti zakernych technik a ruznych predmetu jako zbrani je i vhodna jako sebeobrana pravebpro zeny a fyzicky drobnejsi jedince. Zahajovaci trenink pro zacatecniky je 7. Zari a jsou vitani vsichni zajemci tudiz i vy. 😉 Kamil v.

  2. Dobrý den, chci se zeptat, zda je tento kurz určen i pro 15cti leté.

Komentáře jsou uzavřeny.