Krav Maga Havířov

Od září se náš klub rozroste do dalšího města pod vedením hlavního instruktora Kamila Výtiska a instruktora pobočky Radima Sládka.
Tréninky začínají 15.září 2011 v 20.00-21.30 h.

Gorkého 1/329 Havířov-město

doba trvání kurzu září-leden 1x týdně
cena 1200 kč

info a kontakt
Radim Sládek
732 92 60 73
radim.sladek@post.cz


16 thoughts to “Krav Maga Havířov”

 1. Taky zdravím, představa je taková, že hlavním trenérem pro Havířov bude Radim Sládek. Já tam budu taky občas jezdit, jelikož tam chci vést tréninky a chci být s Havířováky v kontaktu, ale Krav Maga Havířov je především “ Radimovo dítě“ jelikož z Havířova pochází a byl to jeho sen na jehož uskutečnění se několik let poctivě připravoval. Radim má moji plnou důvěru a pokud bych si myslel, že nemá potřebné schopnosti, tak bych mu nepovolil otevření klubu, jelikož světe div se, nebudu mít z tohoto projektu žádný finančí prospěch, ale dobrý pocit, že se v Havířově cvičí kvalitní KM.

  Co se Radima týká, trénuje pod mým vedením již mnoho let a je jedním z mých nejbližších žáků a asistentů. Rovněž se již dlouhou dobu účastní různých zahraničních i domácích seminářů a tréninků pod vedením špičkových instruktorů J. Dobrzalowski, M. Jaszcinski, G. Noah, B. Hojdaczko atd. Kromě systému Krav Maga dochází na tréninky k J. Černému, který je špičkovým instruktorem Policie a především uznávaným trenérem Kyokushinkai Karate a reálného boje. A především se již déle než rok intenzívně připravuje na vedení tréninků a oddílu kdy se mnou jezdí již více než rok cca 2 krát měsíčně do Polska na intenzívní instruktorské kurzy a semináře, které vždy vede osobně zakladatel GKMA Jacek Moryl.

  Radim má stupeň P4. K oprávnění vést tréninky je potřeba projít závěrečným přezkoušením, které je v případě úspěchu potvrzeno certifikátem, který má platnost max. 1 rok a poté je nutné své schopnosti a předpoklady prokázat znovu. Aby jste se mohli zůčastnit takového přezkoušení, je k tomu nutné dosáhnout minimálně stupeň P3 a v ČR můj osobní souhlas, jelikož jde o mé dobré jméno :-).

 2. Dobrý den,
  měl bych pár otázek:
  – jak je to s přihlášením, stačí se dostavit na trénink a tam vše zaplatit či bude nějaká forma přihlášky do určitého data?
  – jak probíhá výcvik a co nejlépe si vzít na sebe (jestli máte nějaký odkaz na obchod kde jsou přímo na takovéto sporty i oblečení…třeba pro aikido je vhodné kimono, ale tady na obrázcích jde vidět, že lze použít „cokoliv“).
  – ještě k předešlé otázce, zda bude přímo výcvik probíhat od první hodiny nebo bude nejdříve vše organizační, a zodpovězení případných dotazů…etc.?
  -dále jak probíhá výcvik…píše se, že se těchto výcviku může účastnit kdokoliv (dorost, dospělí, starší)…jde mi o to, zda se pernamentně netříská s dotyčným o zem (třeba v jiných bojových sportech to je běžné, a pak člověk musí ukončit výcvik, jelikož si poraní plotínku nebo jinak zraní – není můj osobní problém, jen mám takový dotaz).
  -kde bude probíhat trénink, je již stanovena nějaká tělocvična či je vše teprve v jednání s daným pronajímatelem?

  Díky za odpověď, a přeji pohodový víkend.

 3. Zdravím, pokud máte vážný zájem, stačí se dostavit na první trénink, kde je potřeba sebou mít, tričko, dlouhé kalhoty, ručník a dostatek tekutin. První trénink je zdarma jako ukázka a potom se rozhodnete, zda chcete pokračovat a koupíte si permanentku. Po jeho ukončení bude možnost na otázky.
  Minimálni věk je 15 let s potvrzením rodičů.
  Čas a místo je uveden v původním článku.
  Tréninky začínají 15.září 2011 v 19.30-21.00 h.
  Gorkého 1/329 Havířov-město (ZÁKLADNÍ ŠKOLA)

 4. Chtěl sem se jen zeptat jestli je možnost kurz zaplatit i měsíčně….např.4×300 kč
  Děkju za odpověď

 5. Dobrý den,mohu začít trénovat,když mi je už 40 a nemám žádnou fyzičku? Děkuji za odpověď.

 6. jak už? snad jen 40… na věku nezaleži, jde o chuť neco dělat a učit se! 🙂

 7. NO so far so good 🙂 sice sotva popadam dech a vetsinou me cely tyden vsechno boli ale desne me to bavi 🙂 je potreba se hybat 🙂

 8. Dobrý den,
  od září už to asi nestihnu. Budou další kurzy od ledna dále, nebo má význam příïjít do už rozeběhnutého kurzu?
  Děkuji.

  1. Dobrý den,

   Předem bych se chtěl omluvit, že odpovídáme až teď, ale do poslední chvíle jsme ladili detaily. Nový kurz určitě otevřeme a termín je naplánován na půlku ledna. Pro více informací určitě sledujte naše stránky.

   S přáním příjemného dne

   Jarda

 9. Dopbrý den,

  taky bych se chtěl zeptat na kurz pro začátečníky. Bude od ledna 2012 otervřen nový?

  Díky Jirka

 10. Dobrý den jenom bych se chtěl zeptat jestli je velký problém že mi je 14 ? Jinak jsou tréninky jenom k večeru ? Předem děkuju za odpovědi.

  Díky Pavel

 11. Dobrý den. V který den budou tréninky probíhat ? 15.9. je neděle,takže vždy neděle ?

 12. Dobrý den,

  Krav Maga Havířov a Karviná je naše sesterská organizace, kterou vede pan Radim Sládek. Více informací určitě najdete na jeho stránkách: http://kravmaga-havirov.cz/

  S pozdravem

  Jarda

Komentáře jsou uzavřeny.