115 thoughts to “Dotazy”

 1. Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat, kdy začne nové kolo kurzů pro začátečníky (a tím pádem, kdy bych se mohla přidat)?

  Děkuji za odpověď, Pavla

  1. Dobrý den,

   Předem bych se chtěl omluvit, že odpovídáme až teď, ale do poslední chvíle jsme ladili detaily. Nový kurz určitě otevřeme a termín je naplánován na půlku ledna. Pro více informací určitě sledujte naše stránky.

   S přáním příjemného dne

   Jarda

 2. Zdravim..asi to bude stejny dotaz,ale nenasel jsem odpoved ,takze se ptam taky…kdy zacne kurz pro zacatecniky v roce 2012? dekuji

 3. Dobrý den všem,

  Předem bych se chtěl omluvit, že odpovídáme až teď, ale do poslední chvíle jsme ladili detaily. Nový kurz určitě otevřeme a termín je naplánován na půlku ledna. Pro více informací určitě sledujte naše stránky.

  S přáním příjemného dne

  Jarda

 4. Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli můžu do kurzu nastoupit když mi je 14 let.
  Diky za odpověd 🙂

 5. cuss mam dotz mnohl by kolega prijit na trening zacatecniku nebo aspon kuknout na mirne pokrocile a domluvit se na na trenincich??cuss adam sanitak

 6. Ahoj Adame,
  Podívat se určitě přijít může 🙂 Ale kurz už máme plný. Jediná možnost by byla počkat na otevření nového kurzu (pravděpodobně v měsíci září).

  Mej se

  Jarda

 7. Dobrý den,zajímalo by mě,jestli berete tento rok nováčky.Měla bych zájem a nikde jsem tady nenašla nic o kurzech roku 2012

 8. Dobrý den,

  hned na úvodní stránce je příspěvek ohledně nového kurzu, který bude zahájen od dubna.

  Jarda

 9. Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kdy bude zahájen nový kurz pro začátečníky? Moc rád bych začal 🙂 ! Děkuji , s pozdravem – David

 10. Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat jak těžké boxovací rukavice používáte na tréninku?
  10oz by byly možné, nebo jiná váha? Nebo nějaké speciální? Děkuji

 11. Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat, kdy přibližně začne nový kurz pro začátečníky? Mám o tento sport velký zájem, předem děkuji za odpověď.

  S pozdravem

  Tomáš.

 12. Dobrý den,

  prozatím nový kurz neplánujeme, jelikož jsme omezeni kapacitou tělocvičny a upřednostňujeme naše stále členy. Pokud se po novém roce místo najde, určitě dáme vědět prostřednictvím našich stránek.

  S pozdravem

  Jarda

 13. Dobrý den,někde na stránkách jsem četla,že se budou otevírat nové kurzy i pro děti.Můžete mi dát nějaké bližší informace?Děkuji,Nikola

 14. Dobrý den,

  měli bychom se ženou zájem o začátečnický kurz. Budou v nadcházejících měsících nové termíny? Předem díky za odpověď. Standa

  1. Dobrý den, kurz byl zahájen v březnu. Pokud by jste se chtěli zařadit do probíhající třídy, tak není problém. Něco by jste museli samozřejmě dohnat, ale to není veliký problém.

   V případě, že si chcete počkat na nový kurz, tak ten je plánován až po prázdninách cca v polovině září. Kamil Výtisk

 15. Dobrý den, zajímalo by mě,kdy bude probíhat nábor nových začatečníku v ostravě. přdem děkuji.
  s pozdravem
  Kamil

 16. Dobrý den,také já bych se zeptat,zda bude v září 2013 probíhat nábor?
  pokud ano,od kolika let?
  Kolik to příp.bude stát a kdy by příp byly tréninky?
  a je velký problém,když nosím velmi silné brýle?
  předem díky za odpověď

 17. Dobrý den,

  na září plánujeme opět nábor, ale cvičíme už delší dobu v Porubě na ulici Polská 6. Pokud máte i tak zájem s námi cvičit, napiště mi prosím email s dotazy.

  S pozdravem

  Jarda

 18. Ahoj, chtěl jsem se zeptat pro koho je KM určen. zda je to pro mladé, s nějakou průpravou nebo se může přihlásit člověk z ulice. Je mi 31 let a měli bychom s přítelkyní zájem o výcvik. Díky za info Petr Frýdek-Místek

 19. Zdravím,

  omlouvám se, že budu citovat, ale plně s tímto vyjádřením souhlasím.

  „Krav Maga se díky svým vynikajícím charakteristikám prezentuje jako ideální souhrn sebeobranných metod pro muže i ženy, osoby mladé i staré, pro lidi více či méně fyzicky vybavené.“

  Určo se přijeďte podívat. V září začínáme nový kurz.

  S pozdravem

  Jarda

 20. Dobrý den chci se naučit tento duh bojového sportu,jsem úplný začátečník,s dlouholetým přáním,dobre techniky v sebeobraně.Kam se dostavit určeno pro začátečníky?dekuji Simunkova.

 21. Dobrý den,

  Ano, je to možné. Potřebovali bychom ale písemný souhlas rodičů.

  S pozdravem

  Jarda

 22. Když chci začít v září trénovat, je potřeba se někde zapsat, nebo stačí v září dojít jen do té tělocvičny a vyřìdit to až tam?

 23. Ahoj,
  chtěl bych se zeptat zda v Porubě na nový rok začne nové kolo tréningu pro začátečníky (spíš pokročilý začátečník), popřípadě kolikrát týdně tréningy plánujete, zda je možnost zamluvení si místa v kurzu.
  Předem mockrát děkuji za odpovědi:)

 24. Dobrý den,

  @Mirouš: Právě jsem přidal na úvodní stránku rozpis tréninků na leden spolu s informacemi ohledně nového kurzu.

  @Jarda: Jak jsem avizoval na tréninku. Permanentka stojí 400,- Kč na daný měsíc. V ceně jsou zahrnuty tréninky v Po, ST a Čt.

 25. Dobrý den bohužel jsem nestihla nabor pro začatečniky na tenot rok a chtěla jsem se zeptat jestli budete jeste otvírat kurz pro začatecniky nekdy v prubehu roku dekuji

 26. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolik stojí tepláky a triko Krav maga a jaké je dodací lhůta.
  Děkuji za odpověď.

 27. DObrý den,

  @Bára: Určo plánujeme a to po prázdninách. Sledujte naše stránky tady nebo na Facebooku.

  @Tom: Cena za tepláky je 450 Kč a třičko 280 Kč. Jenom bych rád zmínil, že je to určeno pouze pro členy klubu 😉

 28. Dobrý den,
  chtěl jsem se zeptat zda by bylo možno se připojit ještě do zářiového kurzu.Předem děkuji za odpověd:-).S pozdravem Dalibor.

 29. Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat, zda nějaký kurz pro začátečníky začne v září 2015, pokud ano, odkdy je možné se přihlásit. Děkuji.

  1. Dobrý den,

   určitě budeme dělat od září 2015 kurz pro nováčky, rezervovat místo si můžete klidně hned, pokud vám nadšení vydrží až do září :-)),) budeme se těšit. Jinak zvažujeme již přípravný prázdninový kurz červen až srpen.

 30. Přeji hezký den.
  Prosím mám zájem navštěvovat Váš kur sebeobrany, ale nevím , zda bude probíhat ještě v roku 2015 a taky nevím zda můj věk (54 let ) není limitující.
  Děkuji za odpověď

  1. Dobrý den,
   Určitě plánujeme otevřít další třídu po prázdninách a o věk se vůbec bát nemusíte. Naše tréninky jsou sice náročné, ale jsme lidi. Budeme se těšit.

   Jarda

  2. Dobrý den, právě jsme ustálili termín nového kurzu. Začne 7- září 2015 od 17.30 hodin. Podrobnosti viz hlavní strana našich internetových stránek.

 31. Dobrý den, před 2 lety jsem absolvoval kurz pro začátečníky, musel jsem ale kvůli zranění přestat trénovat. Chtěl bych zase začít a nevím, na jaký trénink mám přijít, děkuji 🙂

  1. Dobrý den,
   Pokud jste to absolvoval u nás a cítíte se, doporučil bych pokročilé. Pokud byste si rád zopakoval základy, tak můžete chodit na oba :o)

   Jarda

 32. Dobrý den,
  chci se zeptat jestli neplánujete pravidelné treninky v blízkosti Ústí nad Orlicí (Letohrad nebo Žamberk) ? Více lidí z mého okolí by mělo zájem o tuto techniku sebeobrany. Chápu že nelze uskutečnit kurzy v každém městě a díky tedy za jakoukoli odpověď.

 33. Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli bych mohl s Vami trenovat v lednu krav magu v ramci kurzu pro pokrocile. Kurz pro zacatecniky jsem absolvoval pred dvema lety v Ostrave a pak jsem trenoval dva roky krav magu v Nemecku.

  1. Dobrý den. Určitě, klidně se stavte na některý z našich tréninků. Uvidíme jak na tom jste a podle toho se domluvíme a zařadíme vás do tréninku. Když tak mi napište mail kamil.vytisk@seznam.cz můžeme se pobavit dále, rád vám odpovím a domluvíme se. Kamil.

 34. Dobrý den.Chtěl bych prosím vědět.Kde všude v Ostravě mohu s vámi trénovat jako pokročilý.Jedná se mi o lokaci tělocvičny.Jsem z Havířova.

 35. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda kurzy krav maga pro začátečníky nezačínají i někdy v průběhu roku nebo třeba od ledna 2017. Děkuji za odpověď

 36. Dobrý den,

  Pravidelně otevíráme nové kurzy okolo února a po prázdninách. Určo sledujte naše stránky nebo FB. Budeme se těšit.

  S pozdravem

  Jarda

 37. Dobrý den,trénujete i děti? jedná se mi o syny, 9 a 8 let. Jsme z Poruby.Pokud ano co máme udělat pro přihlášení? děkuji M.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *