77 thoughts to “Dotazy”

 1. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolik stojí tepláky a triko Krav maga a jaké je dodací lhůta.
  Děkuji za odpověď.

 2. DObrý den,

  @Bára: Určo plánujeme a to po prázdninách. Sledujte naše stránky tady nebo na Facebooku.

  @Tom: Cena za tepláky je 450 Kč a třičko 280 Kč. Jenom bych rád zmínil, že je to určeno pouze pro členy klubu 😉

 3. Dobrý den,
  chtěl jsem se zeptat zda by bylo možno se připojit ještě do zářiového kurzu.Předem děkuji za odpověd:-).S pozdravem Dalibor.

 4. Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat, zda nějaký kurz pro začátečníky začne v září 2015, pokud ano, odkdy je možné se přihlásit. Děkuji.

  1. Dobrý den,

   určitě budeme dělat od září 2015 kurz pro nováčky, rezervovat místo si můžete klidně hned, pokud vám nadšení vydrží až do září :-)),) budeme se těšit. Jinak zvažujeme již přípravný prázdninový kurz červen až srpen.

 5. Přeji hezký den.
  Prosím mám zájem navštěvovat Váš kur sebeobrany, ale nevím , zda bude probíhat ještě v roku 2015 a taky nevím zda můj věk (54 let ) není limitující.
  Děkuji za odpověď

  1. Dobrý den,
   Určitě plánujeme otevřít další třídu po prázdninách a o věk se vůbec bát nemusíte. Naše tréninky jsou sice náročné, ale jsme lidi. Budeme se těšit.

   Jarda

  2. Dobrý den, právě jsme ustálili termín nového kurzu. Začne 7- září 2015 od 17.30 hodin. Podrobnosti viz hlavní strana našich internetových stránek.

 6. Dobrý den, před 2 lety jsem absolvoval kurz pro začátečníky, musel jsem ale kvůli zranění přestat trénovat. Chtěl bych zase začít a nevím, na jaký trénink mám přijít, děkuji 🙂

  1. Dobrý den,
   Pokud jste to absolvoval u nás a cítíte se, doporučil bych pokročilé. Pokud byste si rád zopakoval základy, tak můžete chodit na oba :o)

   Jarda

 7. Dobrý den,
  chci se zeptat jestli neplánujete pravidelné treninky v blízkosti Ústí nad Orlicí (Letohrad nebo Žamberk) ? Více lidí z mého okolí by mělo zájem o tuto techniku sebeobrany. Chápu že nelze uskutečnit kurzy v každém městě a díky tedy za jakoukoli odpověď.

  1. Dobrý den, bohužel momentálně působíme pouze na severní moravě. Pohledejte na internetu.

 8. Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli bych mohl s Vami trenovat v lednu krav magu v ramci kurzu pro pokrocile. Kurz pro zacatecniky jsem absolvoval pred dvema lety v Ostrave a pak jsem trenoval dva roky krav magu v Nemecku.

  1. Dobrý den. Určitě, klidně se stavte na některý z našich tréninků. Uvidíme jak na tom jste a podle toho se domluvíme a zařadíme vás do tréninku. Když tak mi napište mail kamil.vytisk@seznam.cz můžeme se pobavit dále, rád vám odpovím a domluvíme se. Kamil.

 9. Dobrý den.Chtěl bych prosím vědět.Kde všude v Ostravě mohu s vámi trénovat jako pokročilý.Jedná se mi o lokaci tělocvičny.Jsem z Havířova.

 10. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda kurzy krav maga pro začátečníky nezačínají i někdy v průběhu roku nebo třeba od ledna 2017. Děkuji za odpověď

 11. Dobrý den,

  Pravidelně otevíráme nové kurzy okolo února a po prázdninách. Určo sledujte naše stránky nebo FB. Budeme se těšit.

  S pozdravem

  Jarda

 12. Dobrý den,trénujete i děti? jedná se mi o syny, 9 a 8 let. Jsme z Poruby.Pokud ano co máme udělat pro přihlášení? děkuji M.

 13. Dobrý den,
  bohužel kurz pro děti už otevírat nebudeme.

  S pozdravem

  Jarda

 14. Dobry den,
  je mozno se jeste pridat do kurzu pro zacatecniky pro dospele?

  1. Dobrý den,

   kurz ještě nezačal, takže ano 🙂

   Jarda

 15. Dobrý den, mému synovi je 15 let. mohl by se k vám přidat ?

  1. Dobrý den,

   ano může, ale s Vaším písemným souhlasem.

   Jarda

 16. se synem se mam stavit do poruby nebo na dubinu ? (dotaz směřuje k:Dobrý den, mému synovi je 15 let. mohl by se k vám přidat ?)

Komentáře jsou uzavřeny.