77 thoughts to “Dotazy”

 1. Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli v roce 2011 otevíráte kurz pro začátečníky a popřípadě kdy se bude otevírat? A také jsem se chtěl zeptat od kolika let nabíráte členy do kurzu? Předem děkuji za odpověd.

 2. Dobrý den,
  co se týká kurzu pro začátečníky, tak určitě plánujeme. Nejbližší termín je první týden v březnu 2011, jelikož v tuto dobu končí již stávající kurz.
  Do začátečníků nabíráme členy od 15-ti let se souhlasem rodičů. Pro všechny ostatní platí pravidlo donést výpis z trestního rejstříku max. 3 měsíců starý.

  Přeji hezký den

 3. Dobrý den,
  přijďte také na náš trénink v pondělí nebo čtvrtek od 19:15 a určitě se nějak dohodneme. Pro jistotu věci na cvičení s sebou.
  Naše tréninky samozřejmě probíhají i přes velké prázdniny a máte možnost se zúčastnit i našeho týdenního kempu. Více informací najdete na úvodní stránce.

  Přeji hezký den

 4. Dobrý, chtěl bych se zeptat jestli to je pro jakoukoli věkovou kategorii Děkuji.

 5. Dobrý den,
  v našem klubu je věkové rozmezí opravdu široké. Máme cvičence od 15-ti do 45-ti let. Pokud má cvičenec méně než 18-náct let, tak vyžadujeme svolení od rodičů.

  Přeji hezký den

 6. Ahoj je mi sice jen třináct . ale se svolením bych mohl chodit nebo ne ????

 7. Zdravím,
  bohužel nejnižší věková hranice u nás je 15 let a to s povolením od rodičů. Věkový průměr v našem klubu je okolo 25 let.

 8. Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat, zda-li bych se do kurzu mohl přidat i v říjnu, neboť sem v září pracovně v zahraničí. Předem děkuji za odpověď

 9. Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jestli je krav maga vhodná i pro ženy. Myslím chození na klasické hodiny, ne speciální semináře pro ženy a pokud vhodná je, kolik žen tak navštěvuje Vaše kurzy?

 10. Dobrý den,

  to Radovan: Určitě bych v tom problém neviděl. Jak přijedete ze služební cesty, tak mi zavolejte a domluvíme se přesněji.

  to Lucie: Krav Magu, jakožto bojový systém na ulici, doporučuji všem ženám, které se chtějí naučit efektivně bránit v poměrně krátkém čase. V našem klubu máme nyní okolo pěti žen, které chodí pravidelně a to jak z řad začátečníků, tak pokročilých. Klidně se přijďte jenom podívat jak naše hodiny probíhají. Rádi Vás uvidíme.

  Přeji příjemný den

 11. Čaute chlapi,

  ve středu 28.9.2011 je státní svátek, bude normálně trénink, nebo se ve svátek ruší?

  Dík moc 😉

 12. Zdravím,

  Určitě bude trénink i ve státní svátek a bude o to více náročnější, jelikož nemusíme do práce :o).

  Uvidíme se ve středu. Jarda

 13. Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat, kdy začne nové kolo kurzů pro začátečníky (a tím pádem, kdy bych se mohla přidat)?

  Děkuji za odpověď, Pavla

  1. Dobrý den,

   Předem bych se chtěl omluvit, že odpovídáme až teď, ale do poslední chvíle jsme ladili detaily. Nový kurz určitě otevřeme a termín je naplánován na půlku ledna. Pro více informací určitě sledujte naše stránky.

   S přáním příjemného dne

   Jarda

 14. Zdravim..asi to bude stejny dotaz,ale nenasel jsem odpoved ,takze se ptam taky…kdy zacne kurz pro zacatecniky v roce 2012? dekuji

 15. Dobrý den všem,

  Předem bych se chtěl omluvit, že odpovídáme až teď, ale do poslední chvíle jsme ladili detaily. Nový kurz určitě otevřeme a termín je naplánován na půlku ledna. Pro více informací určitě sledujte naše stránky.

  S přáním příjemného dne

  Jarda

 16. Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli můžu do kurzu nastoupit když mi je 14 let.
  Diky za odpověd 🙂

 17. cuss mam dotz mnohl by kolega prijit na trening zacatecniku nebo aspon kuknout na mirne pokrocile a domluvit se na na trenincich??cuss adam sanitak

 18. Ahoj Adame,
  Podívat se určitě přijít může 🙂 Ale kurz už máme plný. Jediná možnost by byla počkat na otevření nového kurzu (pravděpodobně v měsíci září).

  Mej se

  Jarda

 19. Dobrý den,zajímalo by mě,jestli berete tento rok nováčky.Měla bych zájem a nikde jsem tady nenašla nic o kurzech roku 2012

 20. Dobrý den,

  hned na úvodní stránce je příspěvek ohledně nového kurzu, který bude zahájen od dubna.

  Jarda

 21. Kdy bude více informací k Jackovi v Havířově v květnu? 🙂

 22. Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kdy bude zahájen nový kurz pro začátečníky? Moc rád bych začal 🙂 ! Děkuji , s pozdravem – David

 23. Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat jak těžké boxovací rukavice používáte na tréninku?
  10oz by byly možné, nebo jiná váha? Nebo nějaké speciální? Děkuji

 24. Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat, kdy přibližně začne nový kurz pro začátečníky? Mám o tento sport velký zájem, předem děkuji za odpověď.

  S pozdravem

  Tomáš.

 25. Dobrý den,

  prozatím nový kurz neplánujeme, jelikož jsme omezeni kapacitou tělocvičny a upřednostňujeme naše stále členy. Pokud se po novém roce místo najde, určitě dáme vědět prostřednictvím našich stránek.

  S pozdravem

  Jarda

 26. Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat od kolika let berete?

 27. Dobrý den,

  nejnižší hranice je 15 let s písemným souhlasem rodičů.

  S pozdravem

  Jarda

 28. Dobrý den,někde na stránkách jsem četla,že se budou otevírat nové kurzy i pro děti.Můžete mi dát nějaké bližší informace?Děkuji,Nikola

 29. Dobrý den,

  bohužel třídu pro děti otevírat nebudeme.

  S pozdravem

  Jarda

 30. Dobrý den,

  měli bychom se ženou zájem o začátečnický kurz. Budou v nadcházejících měsících nové termíny? Předem díky za odpověď. Standa

  1. Dobrý den, kurz byl zahájen v březnu. Pokud by jste se chtěli zařadit do probíhající třídy, tak není problém. Něco by jste museli samozřejmě dohnat, ale to není veliký problém.

   V případě, že si chcete počkat na nový kurz, tak ten je plánován až po prázdninách cca v polovině září. Kamil Výtisk

 31. Dobrý den, zajímalo by mě,kdy bude probíhat nábor nových začatečníku v ostravě. přdem děkuji.
  s pozdravem
  Kamil

 32. Dobrý den,také já bych se zeptat,zda bude v září 2013 probíhat nábor?
  pokud ano,od kolika let?
  Kolik to příp.bude stát a kdy by příp byly tréninky?
  a je velký problém,když nosím velmi silné brýle?
  předem díky za odpověď

 33. myslel jsem v ostravě ve středisku na gajdošově ulici

 34. Dobrý den,

  na září plánujeme opět nábor, ale cvičíme už delší dobu v Porubě na ulici Polská 6. Pokud máte i tak zájem s námi cvičit, napiště mi prosím email s dotazy.

  S pozdravem

  Jarda

 35. Ahoj, chtěl jsem se zeptat pro koho je KM určen. zda je to pro mladé, s nějakou průpravou nebo se může přihlásit člověk z ulice. Je mi 31 let a měli bychom s přítelkyní zájem o výcvik. Díky za info Petr Frýdek-Místek

 36. Zdravím,

  omlouvám se, že budu citovat, ale plně s tímto vyjádřením souhlasím.

  „Krav Maga se díky svým vynikajícím charakteristikám prezentuje jako ideální souhrn sebeobranných metod pro muže i ženy, osoby mladé i staré, pro lidi více či méně fyzicky vybavené.“

  Určo se přijeďte podívat. V září začínáme nový kurz.

  S pozdravem

  Jarda

 37. Dobrý den chci se naučit tento duh bojového sportu,jsem úplný začátečník,s dlouholetým přáním,dobre techniky v sebeobraně.Kam se dostavit určeno pro začátečníky?dekuji Simunkova.

 38. Kurz KRAV MAGA ve Frýdku-Místku se náhodou nechystá?

 39. Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jestli je možné trénovat od 15 let.Díky předem za odpověď.

 40. Dobrý den,

  Ano, je to možné. Potřebovali bychom ale písemný souhlas rodičů.

  S pozdravem

  Jarda

 41. Když chci začít v září trénovat, je potřeba se někde zapsat, nebo stačí v září dojít jen do té tělocvičny a vyřìdit to až tam?

 42. Ahoj,
  chtěl bych se zeptat zda v Porubě na nový rok začne nové kolo tréningu pro začátečníky (spíš pokročilý začátečník), popřípadě kolikrát týdně tréningy plánujete, zda je možnost zamluvení si místa v kurzu.
  Předem mockrát děkuji za odpovědi:)

 43. čau Jardo, chtěl bych se zeptat kolik bude stát ten pokročilý kurz na nový rok?

 44. Dobrý den,

  @Mirouš: Právě jsem přidal na úvodní stránku rozpis tréninků na leden spolu s informacemi ohledně nového kurzu.

  @Jarda: Jak jsem avizoval na tréninku. Permanentka stojí 400,- Kč na daný měsíc. V ceně jsou zahrnuty tréninky v Po, ST a Čt.

 45. Dobrý den. Chtěla bych se Vás zeptat kdy bude další nábor nováčků, děkuji.

 46. Dobrý den bohužel jsem nestihla nabor pro začatečniky na tenot rok a chtěla jsem se zeptat jestli budete jeste otvírat kurz pro začatecniky nekdy v prubehu roku dekuji

Komentáře jsou uzavřeny.