115 thoughts to “Dotazy”

 1. Dobrý den, chtěl bych se jen zeptat, jestli máte pevně stanovene tréninkové
  dny a tím pádem, které to jsou.
  Za odpověď předem děkuji.

 2. Zdravím. Tréninky budou ve dnech úterý a čtvrtek. Od 17.30 hodin pro začátečníky a od 19.15 hodin pro pokročilé. Místo, viz náborový letáček, který je publikován i na těchto stránkách. Zahajovací trénink pro nováčky je 2. září v 17.00 hodin tak, aby byl čas na seznámení a ujasnění některých věcí. Za vedení oddílu zdraví a pěkný den přeje Kamil Výtisk.

 3. Zdravim, mám dotaz po jaké době (jaké znalosti musí mit) je člověk přeřazem do pokročilých. Ptám se protože mi jde o čas zahajení treninku (17:30 – jsem někdy ještě v práci). Absolvoval jsem základní kurz únor-kvěren, pak červen u Dušana. Díky za odpověď

 4. Ahoj zdravím tě. Nováčci začínají od nuly, takže budou trénovat společně a zlepšovat se společně. Naše představa do budoucna je mít A tým, B tým a začátečníky. Mezi pokročilé nebude snadné se dostat, jsou tam hodně zkušení borci. Bude to možné nejdřív po půl roce a jen v případě nejlepších jedinců. Co se týká lidí, kteří se účastnili posledního Dušanova kurzu, jsme s Romanem nakloněni spíše tomu, že budou začínat mezi nováčky. Máme trošku jiné představy o prioritách v systému tréninku a je rozdíl jestli někdo trénuje 10 – 20 let nebo má černý pás a jestli někdo trénuje 3-4 měsíce. Museli bychom se setkat osobně, zjistit jak na tom jsi a domluvit se. Rozmysli se a rozhodni, jak uznáš za vhodné. V každém případě tě mezi námi rád uvítám. Myslím, že by ti to opakování určitě neuškodilo. Doufám, že tě neodradilo, že jednám na rovinu. Když tak mi napiš na můj mail, který je uveden v náborovém letáčku na těchto stránkách. Rád ti zodpovím jakékoliv dotazy.

  Zdravím tě Kamil

 5. Dobry den,chtel jsem se zeptat kolik asi bude lidi v novem kurzu(novacci) a kolik bude na dany pocet lidi treneru. Pokud chapu dobre kurzy budou 2krat tydne. Martin

 6. Dobrý den,
  do kurzu pro nováčky počítáme se zhruba 40 lidmi. Jelikož nám jde především o kvalitu tréninku, tak instruktorský tým se skládá ze dvou hlavních trenérů a ze šesti asistentů. Jedná se o nejzkušenější žáky, kteří Krav Magu trénují již několik let. Počet týdenních kurzů se bude odvíjet od celkového počtu nováčků s tím, že pokud počet nováčků v jednom kurzu přesáhne 25-30, tak bude otevřen nový kurz. Naše ideální představa je jeden trenér a 1-2 asistenti na 20 lidí. Doufám, že Vám takto podaná odpověď stačí. S pozdravem Jarda

 7. Dobrý den,
  můžete mi prosím říct co všechno bude potřebovat začátečník?
  Mám na mysli oblečení atd.A jak to vypadá po finanční stránce?
  Díky..

 8. Zdravím,
  co se týče oblečení, je to jenom na Vás. My doporučujeme dlouhé tepláky a tričko. Z chráničů bych Vám už od začátku poradil koupit si suspenzor. Samozřejmě k tréningu patří ručník, přezůvky a pití.
  Ceník za jednotlivé hodiny a permanentky najdete zde: http://www.kravmaga-fight.cz/?p=122

  Přeji příjemný den

 9. Dobrý den, chtěl bych se zeptat od kolika let je možno trénovat a jestli je tam někdo ve věku okolo 15-ti let. Díky

 10. Dobrý den,
  ano v našem klubu je pár jedinců okolo 15-ti let. Pokud má cvičenec méně než 18-náct let, tak vyžadujeme svolení od rodičů. Jinak s tím nejsou žádné problémy.

  Přeji hezký den

 11. dobry den,mel bych zajem se neco naucit a zacit trenovat kravmagu.zajimalo by me,zda jako zacatecnik je treba mit nejakou prupravu treba karate,ci nejake jine bojove umeni?..druha vec je,zdali je mozne zacit po novem roce..zrejme bych nebyl sam,pritahl bych urcite sebou nekoho do paru a mozna by se jeste par lidi pridalo…dik

 12. Dobrý den,
  určitě není na škodu ovládat základy nějakého jiného umění či sportu. Ale zároveň to vůbec není podmínkou, jelikož systém Krav Maga v sobě obsahuje základy boxu, kickboxu, ju-jitsu, karate a mnohých jiných.
  Co se týká kurzu pro začátečníky, tak určitě plánujeme. Nejbližší termín je první týden v březnu 2011, jelikož v tuto dobu končí již stávající kurz.

  Přeji hezký den

 13. Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli v roce 2011 otevíráte kurz pro začátečníky a popřípadě kdy se bude otevírat? A také jsem se chtěl zeptat od kolika let nabíráte členy do kurzu? Předem děkuji za odpověd.

 14. Dobrý den,
  co se týká kurzu pro začátečníky, tak určitě plánujeme. Nejbližší termín je první týden v březnu 2011, jelikož v tuto dobu končí již stávající kurz.
  Do začátečníků nabíráme členy od 15-ti let se souhlasem rodičů. Pro všechny ostatní platí pravidlo donést výpis z trestního rejstříku max. 3 měsíců starý.

  Přeji hezký den

 15. Zdravim, rád bych věděl jestli cvičíte pod IKMF, nebo jestli s ní máte něco společného. Na různých diskusích je moc informací o tom že nejlepší systém Krav Maga má právě IKMF a že ti ostatní jsou pouze napodobenina. Upozorňuji že nejsem žádný agent z IKMF nebo z jiné asociace. Jen bych v tom měl rád jasno. S pozdravem Petr

 16. Dobrý den,

  to Miroslav: Ano kurz pro začátečníky určitě plánujeme. Nejbližší termín je první týden v březnu 2011, jelikož v tuto dobu končí již stávající kurz. Pro více informací čtěte náborový leták.

  to Petr: Všichni z našeho klubu, co trénují systém Krav Maga již několik let, začínali ve federaci IKMF. V minulém roce došlo k tomu, že federace IKMF změnila prezidenta a Eyal Yanilov založil novou federaci Krav Maga Global. Zároveň v tuto dobu jsme založili tento klub a přešli jsme pod organizaci Global Krav Maga Academy, kterou vede Gabi Noah. Gabi se učil od samotného Imi Sede-Or (Lichtenfeld), zakladatele systému Krav Maga a v roce 1995 společně s Eyal Yanilov, Avi Moyal, Eli Ben-Ami založili IKMF. Stal se jedním z jejich prezidentů a po čase založil svoji federaci a to práve Global Krav Maga Adacemy, pod kterou jsme oficiálně i my.

 17. Dobrý den,
  v našem klubu je věkové rozmezí opravdu široké. Máme cvičence od 15-ti do 45-ti let. Pokud má cvičenec méně než 18-náct let, tak vyžadujeme svolení od rodičů. Jinak s tím nejsou žádné problémy.

  Přeji hezký den

 18. Dobry den..chci se zeptat, co musim udelat abych s vama mohl zacit cvicit….psal jsem mail ale bez odpovedi….predem dekuju za odpoved

 19. Dobrý den,
  abyste u nás mohl začít trénovat, tak stačí přijít na začátečnický kurz, který otevíráme 2. března, s výpisem z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce). Vzít si samozřejmě cvičební úbor. Co se týče oblečení na cvičení, je to jenom na Vás. My doporučujeme dlouhé tepláky a tričko. Z chráničů bych Vám už od začátku poradil koupit si suspenzor a rukavice. Samozřejmě k tréningu patří ručník, přezůvky a pití.

  Přeji hezký den

 20. a pro zapsani na zacatecnicky kurz je treba neco?..nebo proste prijdu a domluvim se na miste?…popr kolik kurz stoji?

 21. Pro zapsání do začátečnického kurzu je potřeba se pouze dostavit 2. března do naší tělocvičny. Tento kurz bude na 4 měsíce a bude stát předběžně 1200,- Kč.

 22. Zdravím. Ve které dny v týdnu a čas budou pravděpodobně tréninky stávajícího kurzu začátečníku po náboru v březnu? Máte v plánu nějakou změnu nebo klasika v úterý a čtvrtky v 17:30?
  Díky, Adam.

 23. Zdravím,
  pro stávající začátečníky se termín tréninků měnit nebude. Stále to bude v úterý a čtvrtek od 17:30 hod.

  Přeji hezký den

 24. Dobrý den,
  Chtěl bych 2. března přijít na nábor a začít trénovat, ale chci se zároveň zeptat, jestli to má smysl, když pracuju na směny, protože bych vždycky co 2 týdny jeden trénink vynechal, jelikož bych měl odpolední…. Takže jestli by mi nějaké lekce pak neunikly pro další pokroky … Děkuju za odpověď.

 25. Zdravím, pokud vynecháte nějaký trénink, není to až takový problém, jelikož jednotlivé techniky se průběžně opakují. Navíc mimo základní kurz, který bude probíhat každou středu, bude možné se po domluvě účastnit i jiných tréninků, speciálních tréninků a seminářů, které se budou konat průběžně v ostatní dny. Především úterky, čtvrtky, pátky a soboty. Je to u nás docela běžná praxe, jelikož velká část našich členů se rekrutuje z řad osob, které pracují na tzv. směny. Jsou to policisté, strážníci, vězeňská služba, hasiči, pracovníci záchranky, různých ochranek, ale i např. studenti. Přeji hezký den.

 26. Zdravím, chtěl bych se zeptat jak to bude s tréninkama až skončí ten čtyřměsíční základní kurz, jestli taky potom budou tréninky 2x týdně jako to mají pokročilí a předešlí začátečníci a jaká potom bude cena, jestli bude taková jaká je uvedena v ceníku. Díky za odpověď.

 27. Zdravím,
  hádáte správně :). Po tomto kurzu bude možnost pokračovat na našich obvyklých tréninzích 2x týdně. Cena bude s největší pravděpodobností stejná, jaká je uvedená v našem ceníku.

  Přeji hezký den

 28. Dobrý den,
  ano vemte si všechny potřebné věci na trénování. Tuto středu se koná první úvodní trénink.

  Přeji hezký den

 29. Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli eště nabyrate ňáké členy do skupiny ja a můj kamarád by zme měli zájem se přidat.

 30. Dobrý den,
  ano stále probíhá nábor do našeho kurzu. Přijďte oba tuto středu na trénink s věcmi na cvičení. Jenom připomínám, že pokud Vám ještě není 18 let, tak požadujeme potvrzení od rodičů.

  Přeji hezký den

 31. Ahoj, mnel bych zájem u vás trénovat KRAV MAGU ale dočetl jsem se že nabor začatečniku je od 2 března je možne se ted ješte prihlasit ? dekuji za odpoved 🙂

 32. Zdravím,
  přijď na náš trénink v úterý nebo čtvrtek od 17:00 a určitě se nějak dohodneme ;). Pro jistotu věci na cvičení s sebou.

  Měj se

 33. Dobrý den,
  přijďte také na náš trénink v úterý nebo čtvrtek od 17:00 a určitě se nějak dohodneme. Pro jistotu věci na cvičení s sebou.

  Přeji hezký den

 34. Dobrý den chci se zeptat zdali bych mohl nastoupit i v květnu?… A ještě jeden dotaz – trenujete i přez prázdniny? Děkuji

 35. Dobrý den,
  přijďte také na náš trénink v pondělí nebo čtvrtek od 19:15 a určitě se nějak dohodneme. Pro jistotu věci na cvičení s sebou.
  Naše tréninky samozřejmě probíhají i přes velké prázdniny a máte možnost se zúčastnit i našeho týdenního kempu. Více informací najdete na úvodní stránce.

  Přeji hezký den

 36. Dobrý den,
  v našem klubu je věkové rozmezí opravdu široké. Máme cvičence od 15-ti do 45-ti let. Pokud má cvičenec méně než 18-náct let, tak vyžadujeme svolení od rodičů.

  Přeji hezký den

 37. Zdravím,
  bohužel nejnižší věková hranice u nás je 15 let a to s povolením od rodičů. Věkový průměr v našem klubu je okolo 25 let.

 38. Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat, zda-li bych se do kurzu mohl přidat i v říjnu, neboť sem v září pracovně v zahraničí. Předem děkuji za odpověď

 39. Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jestli je krav maga vhodná i pro ženy. Myslím chození na klasické hodiny, ne speciální semináře pro ženy a pokud vhodná je, kolik žen tak navštěvuje Vaše kurzy?

 40. Dobrý den,

  to Radovan: Určitě bych v tom problém neviděl. Jak přijedete ze služební cesty, tak mi zavolejte a domluvíme se přesněji.

  to Lucie: Krav Magu, jakožto bojový systém na ulici, doporučuji všem ženám, které se chtějí naučit efektivně bránit v poměrně krátkém čase. V našem klubu máme nyní okolo pěti žen, které chodí pravidelně a to jak z řad začátečníků, tak pokročilých. Klidně se přijďte jenom podívat jak naše hodiny probíhají. Rádi Vás uvidíme.

  Přeji příjemný den

 41. Čaute chlapi,

  ve středu 28.9.2011 je státní svátek, bude normálně trénink, nebo se ve svátek ruší?

  Dík moc 😉

 42. Zdravím,

  Určitě bude trénink i ve státní svátek a bude o to více náročnější, jelikož nemusíme do práce :o).

  Uvidíme se ve středu. Jarda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *