Kategorie NovinkyOtevíráme nové třídy Krav Maga

Kategorie: Novinky Komentáře: 10 komentáře

NÁBOR STÁLE POKRAČUJE!!!

Zahajujeme nový nábor pro zájemce do kurzu sebeobrany v systému Krav Maga pod hlavičkou organizace Moryl Team ČR.!!!!!!!!!!!. Zahájení kurzu, konec února, nábor probíhá do poloviny března. Tréninky budou probíhat každý čtvrtek od 18 hodin. Začínáme poslední únorový čtvrtek, konec poslední čtvrtek v červnu.

Místo konání tělocvična obchodní akademie na ulici Polská 6, Ostrava – Poruba, 5 obvod, cca 200 metrů od Kauflandu. Cena za 4 měsíce 1500 Kč.

Podrobnosti na mailu – kamil.vytisk@seznam.cz, tel. 733767041,

Číst více

2. MEZINÁRODNÍ LETNÍ KEMP KRAVERů 2012

Kategorie: NezařazenéNovinkySemináře Komentáře: 2 komentáře

Termín          :       23.7. – 27.7. 2012

Místo             :       Penzion Setina, Pustá Polom, okr. Opava

Cena              :        za celý kemp – členové Moryl Teamu 4900 Kč, veřejnost 5400 Kč,

za jednotlivé akce – střelnice, jeden den, úterý nebo středa,                                                   –    1000 Kč

střelnice oba dva dny, v úterý i ve středu                                                -     1800 Kč

military seminář ve čtvrtek, bývalá raketová základna                          -   800 Kč

všechny tři semináře v jednom balíčku                                                      -     2500 Kč

celý výcvik  ...

Číst více

Kemp Krav Maga Moryl Teamu

Kategorie: NovinkySemináře Komentáře: Jeden komentář

PORAŹENÝM NENÍ TEN KDO NEZVÍTĚZÍ, ALE TEN KDO SE VZDÁ BEZ BOJE

Dnes byl ukončen kemp pořádaný v Pusté Polomi. Musím říct, že se klaním před všemi, kteří se výcviku zůčastnili. Sešlo se nás tam 33 a bude opravdu na co vzpomínat. V dobrém, ale možná i ve zlém :-) ), ale to jen chvíli než opadne únava a lidem dojde co všechno zažili a budou vzpomínat. Výcvik, který jsme jim naservírovali a který především polští instruktoři Jacek Moryl a Bartosz Hojdaczko připravili byl hodně tvrdý, ale velmi zajímavý a pestrý. A především splnil hlavní účel a to zvýšit šance těch lidí se na ulici skutečně účinně bránit...

Číst více

Krav Maga Havířov

Kategorie: Novinky Komentáře: 17 komentáře

Od září se náš klub rozroste do dalšího města pod vedením hlavního instruktora Kamila Výtiska a instruktora pobočky Radima Sládka.
Tréninky začínají 15.září 2011 v 20.00-21.30 h.

Gorkého 1/329 Havířov-město

doba trvání kurzu září-leden 1x týdně
cena 1200 kč

info a kontakt
Radim Sládek
732 92 60 73
radim.sladek@post.cz


Číst více

Gabi Noah

Kategorie: Novinky Komentáře: Bez komentářů

Začátkem dubna jsme vyrazili v pěkném počtu asi 15 lidí na seminář do Polských Katowic. Tento seminář vedl osobně Prezident International Krav Maga Gabi Noah z Izraele. I zde jsme pořídili pár vzpomínkových fotografií.

Číst více

Military seminář – fotky

Kategorie: Novinky Komentáře: 2 komentáře

Pár fotek k military semináři, který se konal nedávno pod vedením Jacka Moryla a Jirky Černého v prostorách bývalých kasáren Hranečník.

Číst více

MEZINÁRODNÍ LETNÍ KEMP KRAV MAGA
( i pro zájemce z řad veřejnosti ) !!!

Kategorie: NezařazenéNovinky Komentáře: 7 komentáře

Upozorňujeme, že v termínu 24 – 29. července 2011 se bude konat v České republice mezinárodní letní kemp kraverů pořádaný MORYL TEAMEM a organizací GLOBAL KRAV MAGA ACADEMY. Sesterské organizace, které jsou navázány na Izraelskou federaci International Krav Maga Gabiho  Noaha, působí kromě ČR a Polska napřklad na Slovensku a v Německu.

Hlavní instruktoři akce :

Jacek Moryl (PL)  – zakladatel Moryl Teamu a Global Krav Maga Academy, Krav Maga Expert level 1 ( černý pás ), Judo 2. Dan, instruktor bojové střelby, instruktor speciálních sil PL.

Výtisk Kamil (CZ) – zakladatel a hlavní instruktor Moryl Teamu a GKMA Česká Republika, bojová umění 21 let / kick box, karate/, posledních 6 – 7 let výhradně trénink Krav Maga

Adresa konání kempu :
P...

Číst více

Nábor nových členů

Kategorie: NezařazenéNovinky Komentáře: 16 komentáře

Jelikož evidujeme neustálý zájem z řad veřejnosti, což nás velice těší, rozhodli jsme se otevřít další třídu  začátečníků. Více informací najdete na přiloženém letáku. V případě dalších dotazů nás kontaktujte buď pomocí dotazů, nebo přímo Kamila Výtiska (kontakt viz leták).

Číst více

Plánované semináře leden-březen

Kategorie: NovinkySemináře Komentáře: Jeden komentář

Leden

 • 8.1.2011 KLUBOVÝ SEMINÁŘ – Údery
  V naší tělocvičně v Ostravě od 14:00 do 16:00 se uskuteční interní seminář Krav Maga pro členy klubu zaměřený na správné techniky úderů a jejich kombinací. Seminář povede Jiří Černý trenér kyokushinkai karate a instruktor policie ČR. Cena za seminář bude 200,- Kč.
 • SEMINÁŘ PRO VEŘEJNOST – BASIC I
  Zaměřený na krátkou střelnou zbraň. Určen především pro začátečníky a osoby z řad veřejnosti, které mají minimální nebo žádnou zkušenost se střelnými zbraněmi a manipulací s nimi. Seminář povede Jiří Černý trenér kyokushinkai karate a instruktor policie ČR.
 • 29.1.2011
  proběhne seminář v Havířově

Únor

 • 5-6.2.2011 PŘÍPRAVA TECHNIK P1-P3
  V naší tělocvičně v Ostravě se uskutečn...
Číst více

KURZ KRAV MAGA – URČENÝ PRO ŽENY

Kategorie: NezařazenéNovinky Komentáře: Bez komentářů

Ve středu dne 17. listopadu 2010 v 17.00 hodin se uskuteční první zahajovací trénink kurzu Krav Maga určeného výhradně pro ženy. Trénink bude přizpůsoben tělesným dispozicím žen s využitím předmětů, které žena nosí běžně u sebe. Bude kladen důraz i na teoretickou část výuky s cílem předcházet svým chováním rizikovým situacím.

KDY
zahajovací trénink ve středu 17.11.2010 v 17.00 hodin a poté každou středu

KDE
ul. Gajdošova 10 a 12, Moravská Ostrava v našem středisku KRAV MAGA a bojových sportů

REZERVACE A DOTAZY
MOBIL – K. VÝTISK 733767041
MAIL   - kamil.vytisk@seznam.cz

Kurz bude ukončen poslední středu v měsíci únoru. Cena kurzu je 1000 Kč. V případě zájmu je poté možnost navázat a pokračovat v našem klubu v běžném tréninku...

Číst více