2. MEZINÁRODNÍ LETNÍ KEMP KRAVERů 2012

Termín          :       23.7. – 27.7. 2012

Místo             :       Penzion Setina, Pustá Polom, okr. Opava

Cena              :        za celý kemp – členové Moryl Teamu 4900 Kč, veřejnost 5400 Kč,

za jednotlivé akce – střelnice, jeden den, úterý nebo středa,                                                   –    1000 Kč

střelnice oba dva dny, v úterý i ve středu                                                –     1800 Kč

military seminář ve čtvrtek, bývalá raketová základna                          –   800 Kč

všechny tři semináře v jednom balíčku                                                      –     2500 Kč

celý výcvik  a tréninky od pondělí do pátku, bez ubytování a stravy – 2850 Kč

Ceny jsou koncipovány tak, aby celý kemp nebo větší počet akcí byl zvýhodněn před jednotlivými akcemi. Veškeré platby proveďte nejpozději do 5. července 2012 na níže uvedený účet, nebo osobně na trénincích. V případě malého počtu zájemců si vyhrazujeme právo kemp zrušit, o čemž by jste byli včas informováni.

Ubytování  :        V penzionu Setina, pokoje pro 2 max. 3 osoby, na pokoji koupelna, WC, TV

Strava          :        Plná penze, Bylo dohodnuto s vedením penzionu, že strava bude připravována dle námi předloženého jídelníčku. Jídelníček plus něco navíc mimo plnou penzi byl poskládán ve spolupráci s dietologem – specializace sportovní výživa, s ohledem na množství a náročnost tréninků na kempu.

Instruktoři :        Jacek Moryl , Bartosz Hojdeczko, Mariusz Bieda, – PL,,,, Kamil Výtisk, Jaroslav Teplý – ČR

Kemp je otevřen pro veřejnost, počítá se s účastí kraverů z Čech a Polska, ale nebráníme se ani návštěvníkům z jiných zemí. :-))). Počet míst omezen velikostí penzionu bez ohledu na státní příslušnost na  cca 40 osob. Kemp bude zahájen v pondělí prvním dopoledním výcvikem cca od 9 h do 11.30 h / podle toho si naplánujte příjezd / a poté prvním obědem. Plánovány jsou 2 až 3 výcviky každý den, čeká vás střelnice – suchý nácvik a ostré střelby, voda, lesy, kopce, posilovna a především nácvik technik Krav Maga v reálném prostředí / nože, tyče, pistole /. Účast si můžete zajistit rezervací místa buďto zaplacením celé částky, nebo zálohy 2000 Kč. Zbytek je možné doplatit nejpozději 14 dní před zahájením kempu nebo potom přímo osobně na místě v den kempu.

Platbu je možno provést hotově u svých instruktorů Ostrava – Poruba, Ostrava – centrum, Opava, Havířov, Karviná, Polsko, nebo převodem na účet občanského sdružení Krav Maga Moryl Team ČR.

Bankovní spojení :  ČSOB, Poštovní spořitelna, číslo účtu 241713351/0300, připsat jméno příjmení a heslo kemp KM

Kontakty : pro případ dotazů, nejasností a předběžných rezervací – mail : kamil.vytisk@seznam.cz, mobil : 733767041

Ukázka z kempu 2011

2 thoughts to “2. MEZINÁRODNÍ LETNÍ KEMP KRAVERů 2012”

    1. Zdravím, military seminář se uskuteční v prostorách bývalé raketové základny ( dnes se tam pořádají airsoftové akce ), náplní bude jak pohyb v terénu, tak pohyb v budovách a v místních bunkrech, zaměření CQB, boj, pohyb a taktika v prostoru proti jednomu a více útočníkům i ve skupinkách za využití lap, terčů, airsoftových zbraní, nožů. Dále plynové masky, plyn, dýmovnice atd.
      Předpokládaná doba trvání 09 – 17 hodin, s přestávkou na oběd pro účastníky kempu. Pěkný den.

Komentáře jsou uzavřeny.